آخرین جزئیات از مصدومان زلزله گلستان/ درمان سرپایی ۱۷ نفر

آخرین جزئیات از مصدومان زلزله گلستان/ درمان سرپایی ۱۷ نفر

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تعداد کل مصدومان در این حادثه ۳۴ نفر بودند که از این تعداد ۱۷ نفر درمان سرپایی شده و ۱۴ نفر توسط اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.

مجتبی خالدی  اظهار داشت: ساعت ۲:۰۴ بامداد دوشنبه زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر استان گلستان، شهرستان رامیان را لرزاند.

وی افزود: تعداد کل مصدومان در این حادثه ۳۴ نفر بودند که از این تعداد ۱۷ نفر درمان سرپایی شده و ۱۴ نفر توسط اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: البته سه مصدوم هم توسط امدادگران هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

خالدی تصریح کرد: از ۱۷ مورد اعزام به بیمارستان، ۸ مورد به وسیله آمبولانس‌ها منتقل شده‌اند و یک مورد به وسیله ماشین‌های هلال احمر و ۸ نفر هم با وسایل شخصی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر فقط یک مورد بستری در بیمارستان داریم و حال تمامی افراد مساعد گزارش شده است.

منبع : مهر

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دو کشوری که در بازگشایی مدارس الگو شدند / شرایط دانش آموزان ایرانی در دوران کرونا، شباهتی به کره و دانمارک دارد؟

د شهر 16 , 1399
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تعداد کل مصدومان در این حادثه ۳۴ نفر بودند که از این تعداد ۱۷ نفر درمان سرپایی شده و ۱۴ نفر توسط اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند. مجتبی خالدی  اظهار داشت: ساعت ۲:۰۴ بامداد دوشنبه زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر استان گلستان، […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه