خواننده زن ۲۶ ساله خودکشی کرد/ آخرین خبر از وضعیت مینا

5f34e90606fca_5f34e90606fcc

مینا عضو سابق گروه دخترانه AOA عکسی از دست خود که غرق در خون بود، منتشر کرد و در پیامی نوشت: “می‌خواهم بروم، اینجا دردناک است. زمانی که مردم به مراسم ختمم هم نیایند. به خاطر شیطان بودن شما نمی‌توانم زندگی کنم”.

مینا عکسی از دست خود که غرق در خون بود، منتشر کرد و پیامی خطاب به جیمین (لیدر سابق گروه AOA)، سولهیون و مدیر کمپانی FNC نوشت: “می‌خواهم بروم، اینجا دردناک است. زمانی که مردم به مراسم ختمم هم نیایند. شما کثیف هستید. به خاطر شیطان بودن شما نمی‌توانم، زندگی کنم”.

بعد از انتشار این متن، کمپانی FNC با پلیس و مأموران اورژانس تماس گرفته و آن‌ها به سرعت خود را به منزل مینا رسانده‌اند.

حال کمپانی FNC با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است، مینا به بیمارستان نزدیک محل زندگی خود انتقال داده شده و تحت درمان است.

همانطور که می‌دانید، چندی پیش، مینا هم گروهی خود یعنی جیمین را به زورگویی متهم کرد و به همین علت، جیمین گروه دخترانه AOA را ترک کرد.

خودکشی
خواننده زن

اخبار آزاد

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرقت از دلالان ارز با کلاه گیس/ حسابش از دستم دررفته که چندبار زندان رفته ام

پ مرد 22 , 1399
مینا عضو سابق گروه دخترانه AOA عکسی از دست خود که غرق در خون بود، منتشر کرد و در پیامی نوشت: “می‌خواهم بروم، اینجا دردناک است. زمانی که مردم به مراسم ختمم هم نیایند. به خاطر شیطان بودن شما نمی‌توانم زندگی کنم”. مینا عکسی از دست خود که غرق در […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه