تأمین سهم ۱۵ درصد فاینانس برای طرح‌های ریلی از صندوق توسعه

6033ea42a9870_2021-02-22_21-00 نمایندگان‌ مجلس شورای اسلامی به دولت مجوز دادند سهم پانزده درصد فاینانس برای طرح‌های ریلی را از محل صندوق توسعه ملی تامین کند.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت امشب (دوشنبه) بند ج تبصره ۴ ماده واحده لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن به دولت اجازه داده می‌شود پس از عقد قرارداد با تأمین‌کننده مالی خارجی، اقدامات قانونی لازم را برای تأمین سهم پانزده درصد (%۱۵) تسهیلات مالی خارجی(فاینانس) مرتبط با قرارداد از محل منابع صندوق توسعه ملی به عمل آورد و برای طرح‌های ریلی هزینه کند.

به موجب بند د تبصره ۴ ماده واحده لایحه بودجه، محاسبه کلیه منابعی که از محل منابع صندوق توسعه ملی تبدیل و تسعیر به ریال می‌شود، با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی (ETS) است.

طبق بند ه تبصره ۴ در سال ۱۴۰۰ به دولت اجازه داده می‌شود مانده منابع استفاده نشده بند(هـ) تبصره (۴) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ را به همان طرح – فعالیت اختصاص دهد. نرخ سامانه معاملات الکترونیکی مبنای این معاملات قرار می‌گیرد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسیر پر پیچ و ‌خم مسکو و بروکسل

د اسف 4 , 1399
نمایندگان‌ مجلس شورای اسلامی به دولت مجوز دادند سهم پانزده درصد فاینانس برای طرح‌های ریلی را از محل صندوق توسعه ملی تامین کند. نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت امشب (دوشنبه) بند ج تبصره ۴ ماده واحده لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن به دولت اجازه داده […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه