حاشیه‌های گران‌ترین مسابقات تاریخ اسب‌دوانی در عربستان/ ویدئو

6033b3c2529d1_2021-02-22_17-08 اهدای جام قهرمانی دومین دوره مسابقات جام جهانی اسب‌دوانی در میدان سوارکاری ملک عبدالعزیز ریاض با حضور محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی برگزار شد.

اسب «مشرف» از عربستان سعودی با کسب مقام اول و قهرمانی جام جهانی اسب‌دوانی در آن کشور، جایزه ۲۰ میلیون دلاری را از آن خود کرد.

این رقابت بین‌المللی که برای دومین بار است برگزار می‌شود، گرانترین مسابقات تاریخ اسب‌دوانی در جهان است.

رقابت‌های امسال در میدان سوارکاری ملک عبدالعزیز در ریاض، پایتخت عربستان سعودی، برگزار شد و ۷۷ اسب از ۱۳ کشور در آن شرکت کردند.

در مجموع بیش از ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار جایزه برای اسب‌هایی که در جایگاه اول تا سوم قرار می‌گیرند تعیین شده است. جایزه قهرمان ۲۰ میلیون دلار است.

اسب مشرف از عربستان ضمن طی کردن هزار و ۸۰۰ متر با مدت زمان ۱:۴۹:۵۹ دقیقه، اول شد. اسب شارلاتان نیز در جایگاه دوم قرار گرفت و جایزه ۳٫۵ میلیون دلاری را از آن خود کرد، همچنین اسب شاهزاده فیصل بن خالد بن عبدالعزیز به نام گریت سکوت جایگاه سوم را تصاحب کرد و یک میلیون دلار جایزه گرفت.

بندر بن خالد الفیصل، رئیس هیئت سوارکاری عربستان از حمایت شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولیعهد سعودی از این رویداد اسب‌دوانی جهان قدردانی کرد.

وی گفت: جام عربستان به کانون توجه هواداران سوارکاری تبدیل شده و ما آن را از طریق میزان شرکت در دوره دوم رقابت‌ها، با حضور برجسته‌ترین اسب‌ها و مربیان جهان، مشاهده می‌کنیم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیر کن: جشنواره ای بدون ماسک می خواهیم

د اسف 4 , 1399
اهدای جام قهرمانی دومین دوره مسابقات جام جهانی اسب‌دوانی در میدان سوارکاری ملک عبدالعزیز ریاض با حضور محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی برگزار شد. اسب «مشرف» از عربستان سعودی با کسب مقام اول و قهرمانی جام جهانی اسب‌دوانی در آن کشور، جایزه ۲۰ میلیون دلاری را از آن خود کرد. […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه